Mikołajki Gminne

Kilkaset paczek rozdał w sobotę 10 grudnia Mikołaj, podczas Gminnych Mikołajek zorganizowanych  przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siedlisku wspólnie z Urzędem Gminy i Radami Sołeckimi.

Bardzo wiele atrakcji w tym roku czekało na wszystkie dzieci, zarówno  małe, jak i te duże, a hala sportowa w tym dniu pękała w szwach. Wspólna zabawa rozpoczęła się od pokazów tanecznych, po czym nastąpił blok zabaw i konkursów dla dzieci oraz ich rodziców. Nieco później w krainę baśni przedstawieniem „Pinokio” wprowadziło dzieci Studio Małych Form Teatralnych z Krakowa.

Tuż przed pojawieniem się Mikołaja na wszystkich czekała wielka niespodzianka, a mianowicie z kłębów dymu wyłoniła się Judyta Zapędzka, czyli pochodząca z Siedliska III Vice Miss Polski 2016, a każdy z chętnych mógł sobie zrobić niepowtarzalne wspólne zdjęcie.

Aż w końcu do hali przybył Mikołaj, który przy wsparciu swoich elfów, czyli naszych sołtysów przystąpił do rozdawania paczek.

W trakcie trwania całej imprezy, odbywał kiermasz świąteczny, a liczni goście mogli zakupić niepowtarzalne ozdoby bożonarodzeniowe. Natomiast amatorzy domowych wypieków mogli spróbować wspaniałych ciast w zaaranżowanej przez rodziców kawiarence.

Wspólna zabawa zakończyła się po godzinie 18, ale moc wrażeń pozostanie z nami na cały następny rok, aż do kolejnych Mikołajek.