Dożynki Gminne

Już 26 sierpnia 2017 r. Wójt Gminy Siedlisko, Sołtysi oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siedlisku zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do Borowca na Gminne Święto Plonów. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:30 korowodem który przejedzie przez miejscowość Borowiec, a po dojściu na plac zabaw o godzinie 15:00 rozpocznie się polowa msza święta w intencji rolników zakończona ceremoniałem dożynkowym. Następnie będą występy zespołów Jutrzenka i Chabry, oraz gry i zabawy dla dzieci. Gwiazdą tegorocznych dożynek będzie zespół country „Starzy Przyjaciele”, a całość zwieńczy zabawa taneczna którą poprowadzi zespół „Hot-Way”. 
Oczywiście nie zabraknie dmuchanych zamków, kul wodnych, licznych konkursów, gier i zabaw dla dzieci. Podczas dożynek będą rozstrzygnięte konkursy organizowane przez Gminę, GOKiS, oraz konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior na produkty spożywcze, napoje regionalne, oraz wyroby rękodzielnicze i artystyczne.

W związku z organizacją Dożynek Gminnych, przypominamy że do 18 sierpnia br. można zgłaszać udział w konkursach organizowanych przez: Gminę Siedlisko - quest po Gminie Siedlisko, GOKiS - konkurs fotograficzny, oraz LGD Kraina Lasów i Jezior - lokalne wyroby. 


Wszystkie rozstrzygnięcia odbędą się 26 sierpnia podczas dożynek w Borowcu. 
Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody - zapraszamy do udziału !!!


Szczegółowe informacje dostępne w Urzędzie Gminy, GOKiS-ie, LGD "Krainia Lasów i Jezior" oraz na portalach internetowych


Zapraszamy!!!